Poradíme Vám ty správné formáty pro tisk a jaké podklady k tisku máte zaslat.

Jak se vytvářejí a schvalují náhledy

  • Při dodání podkladů na rozměr a ve vektrorové podobě (tj. Adobe Illustrator / .pdf nebo .ai nebo .eps, Corel DRAW / .cdr) a rozměr pro značení dle polohy (v katalogu u jednotlivých reklamních předmětů), grafické náhledy na jednotlivé reklamní předměty a následné korektury neúčtujeme.
  • Pokud podklady (většinou logo) ve vektorech (křivkách) nemáte, obraťte se na tvůrce vašeho loga, případně na tiskárny či zhotovitele jakýchkoli propagačních materiálů, které jste dělali v minulosti. Měli by vám je bezplatně zaslat.
  • Jestliže se vám vektory nepodaří zajistit, pošlete podklady, které máte, ať už obrázky, text a podobně. Náš grafik tyto podklady překreslí do vektorů. Cena grafických prací je 500 Kč bez DPH / hodinu.
  • Tiskneme v přímých barvách dle vzorníku Pantone. Máte-li barvy ve svém logu takto číselně definovány, prosíme o jejich zaslání. Pokud ne, zkuste svoji barvu co nejblíže specifikovat, případně zaslat například vizitku, dle které by grafik vaši Pantone barvu odvodil a následně s vámi schválil.
  • Bez vašeho odsouhlasení náhledových obrázků reklamních předmětů s vaším logem či potiskem (grafické korektury), zakázka nemůže jít do výroby.

 

Nemáte vlastní data?

My Vám pomůžeme. Náš grafik Vám grafiku značení navrhne! Kontaktujte nás na info@fajnpropisky.cz, nebo se s námi spojte telefonicky. Grafik připraví základní návrh, který s Vámi bude konzultovat. Cena grafických prací je 500 Kč bez DPH / hodinu.

 

Schvalování náhledů

Náhledy jsou pouze informativní, zobrazení náhledu na monitoru nebo jeho vytištění nelze brát jako skutečný barevný odstín po realizaci, závazné jsou odstíny uvedené v popisu.

Prosíme naše zákazníky o důslednou kontrolu údajů na náhledech. Schválením každého náhledu potvrzujete jeho správnost a dáváte svolení k realizaci zakázky. Na pozdější připomínky ohledně přehlédnutých překlepů, dalších chyb nebo změn grafiky nebude brán zřetel!

Fotografie jednotlivých předmětů mají pouze informativní charakter a nemusí plně odpovídat skutečnosti. Použitá loga a názvy jsou registrovanými obchodními značkami uvedených společností a jsou na předmětech znázorněna pouze pro ilustraci potisku.

Proč si vybrat právě nás

Ať už se jedná o objednávku firemních propisek, dárkových propisek, klubových propisek nebo svatebních propisek - vždy volíme osobní přístup a snažíme se Vám nabídout to nejlepší co umíme.

Máme dlouholeté zkušenosti

Náš tým má dlouholeté zkušenosti v oblastech brandingu reklamních předmětů

Neustále aktualizujeme nabídku

Přinášíme Vám neustále aktuální nabídku nejžádanějších reklamních propisek.

Rychlé vyřízení objednávek

Objednávky vyřizujeme a realizujeme již do jednoho týdne od podání poptávky.